YAFUD.PL - Śmieszne historie z życia wzięte
Blog > Komentarze do wpisu

Dzień dobry, cześć i czołem. Pytacie skąd się wziąłem.

Witam serdecznie w moim małym wycinku Internetu. To nie pierwszy raz kiedy zabieram się za prowadzenie bloga - zawsze do tej pory brakowało mi zapału i czasu, ale obiecałem sobie, że tym razem historia się już nie powtórzy.

 

Jestem osobą wesołą (znajomi powiadają, że mam poczucie humoru) i zawsze mam milion pomysłów jednocześnie, z czego połowa zawsze czeka w kolejce na realizację - stąd też tytuł bloga.

 

Ufff... pierwsze koty za płoty, słowo się rzekło to już teraz nie mam odwrotu. Biorę Ciebie czytelniku na świadka, że obiecałem tutaj pisać raz na jakiś czas. Zamierzam wrzucać tutaj śmieszne zdjęcia i historie oraz inne raczej rozrywkowe i luźne treści. Tak wiem, wiem - takich stron, serwisów i tym bardziej blogów jest cała masa, ale ja zamierzam wrzucać tutaj rzeczy, które rozbawią mnie na tyle, że uznam je za warte zapamiętania. Będzie to więc taki mój mały rozrywkowy pamiętnik z demotywatorami, wpadkami, śmiesznymi obrazkami, etc. Zasada jest prosta - masz podobne poczucie humoru to zaglądaj regularnie, śmiej się, komentuj i miło spędzak czas. Nie podoba się? - nikt Cię tu przecież nie trzyma na siłę :)

 

Na zakończenie, tego przydługawego powitania zdjęcie mojej żony, które udało mi się zrobić kiedy miała jeden "z tych dni" i cudem udało mi się wyjść z tego z życiem.

 

 

poniedziałek, 31 maja 2010, yafud

Polecane wpisy